Primátorka Palkovská: Je pro mě ctí pracovat na rozvoji našeho regionu a kraje

19.12.2020 11:17 | Zprávy
autor: PV

Primátorka Třince zasedne ve výkonné radě Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje.

Primátorka Palkovská: Je pro mě ctí pracovat na rozvoji našeho regionu a kraje
Foto: archiv starostky
Popisek: Třinecká starostka Věra Palkovská

Třinec bude mít v následujících třech letech zastoupení ve výkonné radě Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje. Do funkce viceprezidentky byla zvolena primátorka Třince Věra Palkovská, která bude v nadcházejícím tříletém období působit ve výkonné radě společně s dalšími šesti členy.

„Naše město je členem Sdružení od roku 2007 a vážím si spolupráce, která mezi námi funguje. Je to pro mě velká čest pracovat za Třinec na rozvoji našeho regionu a kraje,“ okomentovala své zvolení Věra Palkovská.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

David (SPD): Evropská unie se brání imigraci? Opravdu?

22:12 David (SPD): Evropská unie se brání imigraci? Opravdu?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k údajnému řešení problémů s nelegální migrací