Procházka (ANO): Bílý posypový písek mizí z chodníků

24.04.2021 14:58 | Zprávy
autor: PV

Sníh a led z chodníků a komunikací zmizel, a jedinou památkou, která po nich zbyla, je bílý posypový písek. Ten se ale stává předmětem dotazů občanů na Úřadu Městského obvodu Plzeň 3, kteří se stejně jako minulý rok ptají, proč se k sypání používá bílý písek a proč se z chodníků hned neuklízí.

Procházka (ANO): Bílý posypový písek mizí z chodníků
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Ohledně používání bílého písku je třeba si říci, že úklidové práce v zimním období jsou prováděny v souladu se zákonem č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, s vyhláškou č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích a Nařízením statutárního města Plzeň č. 8/2009. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Někdo z nás se evidentně mýlí

13:05 Štěpánek (Trikolora): Někdo z nás se evidentně mýlí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odpovědi Rady České televize na stížnost po čtvrt r…