Procházka (ANO): Děti z „Trojky“ v doprovodu rodičů park Mirakulum

11.09.2019 5:29

Sobotní ráno 7. září patřilo rodičům a jejich dětem z plzeňského centrálního obvodu. Zájezd, který pro ně připravil Městský obvod Plzeň 3, sliboval den plný vzrušení. Cílem zájezdu byl zábavný park Mirakulum ve středočeských Milovicích.

Procházka (ANO): Děti z „Trojky“ v doprovodu rodičů park Mirakulum
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

„Pro rodiče s dětmi z našeho obvodu jsme vybrali Milovice, kde je park o rozloze 10 hektarů plný zábavy a volnočasových aktivit. Dětem je zde, kromě jiného, k dispozici lesní hřiště, kontaktní ZOO, obří trampolíny, podzemní chodby a prolézačky“, informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu, který spolu s místostarostou Ondřejem Ženíškem přišel pozdravit výletníky a předat jim malou pozornost na cestu.

„Letos je to již druhý zájezd rodičů s dětmi, který náš obvod pořádá. Při prvním zájezdu v červnu tohoto roku absolvovali zájemci zájezd na lipenskou Stezku korunami stromů, včetně otevřeného areálu Království lesa v sousedství stezky a v sobotu 14. září k nim ještě přibude zájezd do pražské ZOO“, dodává Ondřej Ženíšek, místostarosta MO Plzeň 3.

Zájezdy pro děti jsou určeny do 15 let věku dítěte v doprovodu rodiče, popř. prarodiče. Podmínkou účasti je trvalý pobyt na MO Plzeň 3. Z kapacitních důvodů zde platí podmínka, že pro jedno nebo dvě děti je možný doprovod jedné dospělé osoby, v případě tří a více dětí je možný doprovod dvou osob.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hašek (ČSSD): Víno není jen tak nějaký "alkohol", ale poezie v lahvi

12:27 Hašek (ČSSD): Víno není jen tak nějaký "alkohol", ale poezie v lahvi

Boj našeho hejtmanského tria Juránek (2000-2008), Hašek (2008-2016) a Šimek (2016-dosud) proti úvahá…