Procházka (ANO): Přijďte si s dětmi užít konec prázdnin

16. 8. 2019 9:15

Obvod zve své občany na Sportmanii 2019, jejíž součástí bude nedělní Den s MO Plzeň 3.

Procházka (ANO): Přijďte si s dětmi užít konec prázdnin
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO
reklama

Již tuto sobotu 17. srpna odstartuje největší sportovní akce města Sportmanie Plzeň 2019. Ta potrvá do neděle 25 srpna. V neděli 18. srpna pak proběhne v rámci Sportmanie Den s Městským obvodem Plzeň 3.

Sportmanie letos proběhne v duchu oslav 100. výročí narození plzeňského rodáka Miroslava Zikmunda a kromě pestré nabídky sportovních aktivit, vystoupení a autogramiád jsou připraveny i speciální dny s městskými obvody.

V parku za OC Plaza si návštěvníci budou moci vyzkoušet různé druhy sportů pod dozorem odborných trenérů, zúčastní se besed se známými sportovci a samozřejmě si rovněž užijí i bohatý doprovodný program.

Tato akce je jedinečnou příležitostí nejen pro děti, které tak mohou poznat nové sporty nebo získat impuls ke sportování, ale je také příležitostí pro sportovní kluby, které na této akci mohou předvést svoji činnost a tím získat zájem dětí o konkrétní sport.
Kromě sportovních stanovišť, která se budou vždy po třech dnech střídat, budou mezi největší lákadla patřit lidský stolní fotbal, velká vodní skluzavka, stanoviště virtuální reality (VR stanoviště), lanový park či lezecká stěna (více o akci na https://akce.plzen.eu/2019_sportmanie).

Neděle 18. srpna bude na Sportmanii patřit Městskému obvodu Plzeň 3. V tento den se budou prezentovat sportovní oddíly působící na území třetího plzeňského obvodu, proběhne soutěž pro děti v kopu na bránu, kde jim bude změřena rychlost kopu. Malí účastníci soutěže si odnesou diplom a malou sladkou odměnu. Součástí Dne s MO Plzeň 3 bude i představení záměru rozšíření multifunkčního sportovního areálu Škodaland, které bude prezentovat vedení městského obvodu. K tomuto záměru se budou moci občané vyjádřit v anketě umístěné ve stánku městského obvodu.

„Chtěl bych naše spoluobčany co nejsrdečněji pozvat na tuto tradiční městskou akci a byl bych moc rád, kdyby se svými dětmi přišli i v neděli, kdy se bude prezentovat náš obvod a sportovní oddíly v něm působící. Přijďte si s dětmi užít konec prázdnin spojený s pohybem“, zve David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Nedělní program (18. 8.):
10:00   Pohybové studio J&A sportovní aerobic
10:30   Aikido Plzeň
11:00   Asociace vzdělávání trenérů a mládeže
11:30   Dance Company Twin – street dance
13:00   Spartan Kids training Group Plzeň workshop
13:30   Eliška Polatová – jóga smíchu
14:00   Eternal Movements – street dance
14:30   Retro hry
15:00   Kangoo Jumps Krašovská – skákací boty
16:00   Brazilská fotbalová škola, Jan Weber – freestylová show
17:00   Jumping Krašovská Team
17:30   přednášky – Jan Weber
18:00   Spartan Race training Group Plzeň – prezentace OCR sportu
18:30   Aerobic Klub Lady Plzeň
19:00 – 20:00   DJ Beat party

Vstup na akci je tradičně zdarma, otevřeno bude ve všední dny od 13 do 20 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin. Pouze v den zahájení bude sportovní program ukončen již v 16 hodin, kdy začne slavnostní ceremoniál.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Blatný: Důvodem snížené kapacity není nedostatek lůžek, ale personálu

15:27 Ministr Blatný: Důvodem snížené kapacity není nedostatek lůžek, ale personálu

Projev na 62. schůzi Poslanecké sněmovny 30. října 2020 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sn…