Prohlášení z Hradu k otázce státního vyznamenání

22.10.2016 17:16 | Zprávy
autor: PV

Před několika měsíci ministr kultury Daniel Herman písemně kontaktoval prezidenta republiky s žádostí o udělení státního vyznamenání strýci ministra kultury.

Prohlášení z Hradu k otázce státního vyznamenání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman
Seznam osobností, které obdrží státní vyznamenání, je tajný až do jeho oznámení prezidentem republiky ve státní svátek 28. října 2016. Tento seznam je stejný jako ten, který byl kontrasignován předsedou vlády České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Pražská koalice ruší bezpečnější dopravu v Tróji

23:08 Scheinherr (Praha sobě): Pražská koalice ruší bezpečnější dopravu v Tróji

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na zrušení bezpečnostních opatření v dopravě v Tróji