Prokop (ANO): Plníme sliby - Lékařská pohotovost v Praze 11 zůstane

16.12.2020 5:33 | Zprávy
autor: PV

Letošní rok naplno ukázal, že zdraví je opravdu to nejcennější ¦?, co máme. Chceme, aby se nám na Jižním Městě společně dobře žilo, a k tomu patří pocit bezpečí - jistoty, že když budete mít problém, dostane se vám pomoci.

Prokop (ANO): Plníme sliby - Lékařská pohotovost v Praze 11 zůstane
Foto: archiv O. Prokop
Popisek: Ing. Ondřej Prokop

Článek byl převzat z Profilu Ing. Ondřej Prokop - Plníme sliby: Lékařská pohotovost v Praze 11 zůstane!

Před rokem jsme se proto pustili do boje za zachování lékařské a lékárenské pohotovosti na Praze 11 a včera na radě jsme konečně schválili výběr provozovatele včetně zajištění financování. Celé to byla to cesta plná překážek... Protože je rozpočet městské části dost napnutý. Ve spolupráci s kolegy z TOP 09 - STAN jsme museli najít úspory ve svých rozpočtech. A to se nakonec povedlo! Tím ale náš boj neskončil, čekala nás několikaměsíční jednání s koaličními partnery, kteří chtěli původně pohotovost zrušit. I ty jsme ale přesvědčili a dnes tak můžeme potvrdit, že pohotovostní lékařská služba i lékárna v Praze 11 zůstanou! S čím tedy můžete počítat? Pohotovost zůstane na Jižním Městě minimálně do konce roku 2023. Potom bude již na rozhodnutí budoucího vedení městské části, zda se rozhodne další provoz pohotovosti podpořit nebo ne.

Převzato z profilu politika.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schrek (ODS): Vláda nás denně zásobuje svými kauzami

10:02 Schrek (ODS): Vláda nás denně zásobuje svými kauzami

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politice antibabiše.