Prokop (ANO): Ulice Opatovská bude ve dnech 1.-3.11. uzavřena

31.10.2019 9:01 | Zprávy
autor: PV

Drazí sousedé, ve dnech 1. až 3. listopadu jsme bohužel nuceni uzavřít ulici Opatovská od křižovatky s ulicí Ke Kateřinkám až ke kruhovému objezdu s ulicemi Bohúňova a Metodějova.

Prokop (ANO): Ulice Opatovská bude ve dnech 1.-3.11. uzavřena
Foto: Archiv O. Prokopa
Popisek: Ondřej Prokop, radní Prahy 11 za hnutí ANO

 Uzavřena bude proto, že musíme odstranit lávku vedoucí od polikliniky Opatovská k pochozí zóně.

Hledali jsme různá řešení, abychom to dělat nemuseli, ale specialisté na mostní konstrukce z Kloknerova ústavu nám po důkladné kontrole této lávky sdělili, že její poškození je skutečně nemožné dostatečně opravit a jediným východiskem je právě její stržení. Zvažovali jsme ještě ji přechodně podepřít, ale po promyšlení nákladů, které by se k tomu vázaly, jsme se rozhodli vyřešit situaci raději dříve, než abychom zbytečně plýtvali penězi naší městské části.

Chtěl bych se všem našim spoluobčanům omluvil za komplikace, které tím vzniknou. ? Udělali jsme maximum pro to, aby byl zvolený termín co nejkratší možný a aby omezení způsobené obyvatelům bylo co nejmenší.

V době, kdy bude ul. Opatovská uzavřená, počítejte prosím s náhradní trasou pro řidiče. Ta povede ulicemi Chilská, Litochlebské náměstí, Hviezdoslavova a U Modré školy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.