Rajchl (PRO): Petr Pavel je obrovskou ostudou naší země a nemá na Hradě co dělat

12.04.2024 10:21 | Ze sítí

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na zamítnutí stížnosti Lichtenštejnů na vydání pozemků Ústavním soudem

Rajchl (PRO): Petr Pavel je obrovskou ostudou naší země a nemá na Hradě co dělat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šěf strany PRO Jindřich Rajchl

Ústavní soud zamítl stížnost Lichtenštejnů na vydání pozemků na okraji Prahy. O to hůře nyní vyznívá bezprecedentní snaha Petra Pavla ohledně dohody o vydání lednicko-valtického areálu. Nešlo o nic jiného než o snahu postupně erodovat Benešovy dekrety.

Což já osobně považuji za naprostý podraz na všechny naše občany a zejména na ty, kteří žijí v českém pohraničí. Petr Pavel je obrovskou ostudou naší země a nemá na Hradě co dělat. A strana PRO bude proti všem snahám o narušení platnosti a trvalosti Benešových dekretů vždy a za všech okolností kategoricky vystupovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Vatikánská smlouva

Pane Havlíčku, proč se polovina poslanců hnutí ANO zdržela při hlasování o tzv. Vatikánské smlouvě? Chcete aby u nás byla církev stát ve státě? Proč jste nehlasovali proti? Dagmar Stöcklová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Teď by měl Senát sepsat žalobu na Pavla, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNávštěvník99 , 12.04.2024 10:39:22
Na Zemana si troufli a nebyl důvod, jen aby šikanovali nemocného člověka, přitom jejich nehorázné konání mohlo zhoršit stav prezidenta. Dnes je skutečný důvod postavit se proti Pavlovi, který nedodržuje svůj prezidentský slib. Senát mlčí. Na podzim je potřeba změnit složení senátu, aby začal být skutečnou pojistkou proti případným zrádcům v naší zemí.

|  14 |  0

Další články z rubriky

Pomahač (Zelení): Evropa oslabuje ochranu vlků

23:08 Pomahač (Zelení): Evropa oslabuje ochranu vlků

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na oslabení ochrany vlků