Rajchl (PRO): Přesně takto se chovají kolaboranti

04.05.2026 14:07 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k podpoře Sudetoněmeckého landsmanšaftu předsedou TOP 09 Havlem

Rajchl (PRO): Přesně takto se chovají kolaboranti
Foto: ČT24
Popisek: Jindřich Rajchl

Předseda TOP 09 Matěj Ondřej Havel, jenž nás rád nálepkuje výrazy typu “kolaborant” či “Putinův sluha” jen proto, že chceme levnou ropu a levný plyn pro naše občany, se sám poníženě plazí před vůdcem neonacistické organizace, jež se soustavně snaží o prolomení Benešových dekretů a faktickou právní konfiskaci nemovitostí českých občanů, žijících v pohraničí.

A zatímco já jsem se s Putinem ani s nikým jiným z ruské vládní kliky nikdy nesetkal, tak tady Baby Fiala se ke svému gruppenführerovi lísá jak štěně, toužící po pohlazení od svého páníčka. Poddanská poníženost z té fotografie přímo sálá.

javel

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Byli jsme před Rakouskem Uherskem a jsme i po něm. Byli jsme před Hitlerem , a jsme i po něm., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseřadový dezolát , 04.05.2026 14:34:05
Jen málo uvědomělých soudruhů se odvážilo přijít s myšlenkou, aby se Česko připojilo k Sovětskému světu, s tím, že by se většina pravomocí přesunula do Moskvy. Naopak nemálo naších hodnotových politiků odvážně obhajuje myšlenku připojení naší republiky ke Čtvrté bruselské říši, která by navázala na myšlenku bývalého německého kancléře Adolfa Hitlera k vytvoření Třetí říše od kanálu La Manche o Ural. Doufejme, že když jsme byli před Bruselem, budeme i po něm. A nynější kolaboranti skončí stejně jako tehdejší kolaboranti.

|  7 |  0

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.