Rajchl (PRO): Prohrává pouze ten, kdo boj vzdá

03.07.2024 13:09 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k trestímu oznámení na autory souhlasných komentářů po atentátu na slovenského premiéra Fica

Rajchl (PRO): Prohrává pouze ten, kdo boj vzdá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jindřich Rajchl

Potěšilo mne, že strana Smer na své tiskové konferenci minulý týden zmínila mé trestní oznámení na širší okruh osob pro důvodné podezření z naplnění skutkové podstaty trestného činu Schvalování trestného činu za písemné projevy, jimiž uživatelé sociálních sítí velebili atentát na Roberta Fica.

Tak jsem před odjezdem na dovolenou poslal ještě jedno. A to, mezi jinými, i na Davida Matáska za jeho příspěvek “Pic ho!”

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bojujete ještě vůbec za legalizaci konopí?

Přijde mi, že ne. Přitom nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Nabídka pomoci občanům v komunálních volbách

4:31 DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Nabídka pomoci občanům v komunálních volbách

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se rozhodla nabídnout podporu v komunálních volbách l…