Rakušan (STAN): ČR by neměla nabízet na eurokomisaře jen členy ANO

23.07.2019 14:04 | Zprávy
autor: PV

Hnutí STAN je přesvědčeno, že pokud nová předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen požaduje od každého státu dvě jména na post evropského komisaře, neměli by oba čeští kandidáti být nominováni jen hnutím ANO.

Rakušan (STAN): ČR by neměla nabízet na eurokomisaře jen členy ANO
Foto: archiv starosty
Popisek: Vít Rakušan

„Máme dvě vládní strany, takže bych teď očekával, že jedním kandidátem bude člověk navržený hnutím ANO a druhým nominant ČSSD. Je tedy otázkou, zda si sociální demokracie prosadí své právo vládní strany."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Babiš nemá záklopku

22:12 Farský (STAN): Babiš nemá záklopku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k událostem končícího týdne