Rakušan (STAN): Pštrosí politika Babišovy vlády

20.12.2025 12:06 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k řešení problémů Babišovou vládou

Rakušan (STAN): Pštrosí politika Babišovy vlády
Foto: Repro X
Popisek: Vít Rakušan

Nejdřív prohlásím, že problém, třeba klimatická změna, neexistuje. Pak logicky vyhodím ty, kdo se řešením daného problému zabývají. Další krok? Začneme zasypávat suché poldry, vysoušet mokřady a likvidovat obnovitelné zdroje energie?

Popřením problému ovšem problém nezaniká. Naopak. Budeme-li problémy ignorovat, budou narůstat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Vojáci

Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Rakušan chce být místopředseda parlamentu??? Dovolte abych se zasmál..., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseOCHO , 20.12.2025 12:37:01

|  8 |  0

Další články z rubriky

Konzervativní strana: Bezpečnost je legitimní funkcí státu

7:17 Konzervativní strana: Bezpečnost je legitimní funkcí státu

Česká zbrojovka LPP Holding v Pardubicích se stala terčem teroristického žhářského útoku. Přitom dří…