Rakušan (STAN): Vláda musí být maximálně transparentní

26.03.2020 17:56 | Zprávy

Komentář po videokonferenci s premiérem Andrejem Babišem

Rakušan (STAN): Vláda musí být maximálně transparentní
Foto: Facebook Víta Rakušana
Popisek: Vít Rakušan

"I obcím vznikají škody způsobené opatřeními vlády, protože je poctivě dodržují. Stejně jako podnikatelé by od státu potřebovaly kompenzaci za vzniklé škody. Na podmínky ukončení současných opatření či jejich mírnění jsme konkrétní odpovědi nedostali, ale premiéra se na to budu ptát dál. Protože takové informace jsou pro podnikatelský sektor i občany ČR důležité. Vláda musí být v tomto maximálně transparentní a nezneužívat této situace ve svůj prospěch," komentuje předseda hnutí STAN Vít Rakušan videokonferenci s premiérem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Baxa: Česká republika posiluje svou roli v evropské audiovizi

20:06 Ministr Baxa: Česká republika posiluje svou roli v evropské audiovizi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k podpoře filmu.