Raždík (SPD): První seznam kolaboračních webů v ČR zveřejněn

18.02.2019 20:23

K úvaze o moderních kolaborantech a kolaboračních webech mě inspiroval příspěvek z Facebooku. Pan J. panu K.: "Jste typický anální alpinista, v osmatřicátém byste lezl do řiti náckům, v osmačtyřicátém komoušům a teď lezete do řiti EU."

Raždík (SPD): První seznam kolaboračních webů v ČR zveřejněn
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie
reklama

Není kolaborant někdo, kdo dovolil, aby 50% našich zákonů tvořili cizinci v zahraničí? Není kolaborant ten, kdo intervenuje proti vlastní měně ve prospěch zahraničních firem? Nebo někdo, kdo nás chce úplně připravit o naši měnu? Někdo, kdo chce, aby naši finanční politiku řídili cizinci v zahraničí? Někdo, kdo poškozuje naši ekonomiku a naše firmy zaváděním mezinárodních sankcí? Někdo, kdo nás zatahuje do válečných konfliktů daleko za hranicemi naší země? Někdo, kdo odmítá vyrovnaný státní rozpočet? Někdo, kdo podporuje neustále zadlužování naší země u zahraničních věřitelů? Někdo, kdo chce, abychom se podíleli na splácení nesplatitelných dluhů jiných zemí?

Někdo, kdo chce přijímat imigranty na úkor vlastních obyvatel? Někdo, kdo prosazuje multikulturalismus na úkor vlastní dobře fungující kultury? Někdo, kdo prosazuje dotace pro miliardáře na úkor zbytku republiky? Někdo, kdo prosazuje dotace pro menšiny na úkor většiny? Někdo, kdo reguluje naši ekonomiku ve prospěch nadnárodních korporací? Někdo, kdo říká, že živnostníci jsou paraziti?

Někdo, kdo odmítá přímou vládu lidu? Někdo, kdo naopak chce za cizí občany určovat, kdo má být jejich prezidentem? Někdo, kdo říká, že nejsme tak dobří jako Švýcaři? Někdo, kdo prosazuje pouze prozápadní politiku i přes zjevné zločiny, které napáchala? Někdo, kdo propaguje protiruský rasismus? Někdo, kdo se nedrží politické neutrality? Někdo, kdo pracuje pro politické neziskovky placené ze zahraničí?

Někdo, kdo nazývá demokraty populisty? Někdo, kdo nazývá patrioty nácky? Někdo, kdo se z demokratické opozice snaží dělat konspirátory a dezinformátory? Nebo někdo, kdo se demokratickou opozici snaží prostě jen zesměšňovat a urážet? Někdo, kdo na svém webu ani neumožňuje diskuze, aby tam nikdo nemohl napsat svůj skutečný názor, aby se tam nikdo nemohl bránit?

Můj základní seznam kolaboračních webů působících v České Republice. Nebo máte pocit, že nic takového jako kolaborační weby neexistuje?
https://www.jiridrahos.cz/
https://www.ceskatelevize.cz/
https://www.cnb.cz/
https://www.top09.cz/
https://www.seznamzpravy.cz/
https://tn.nova.cz/
https://www.ods.cz/
https://www.evropskehodnoty.cz/
https://www.reflex.cz/
https://neovlivni.cz/
https://manipulatori.cz/
https://www.anobudelip.cz/
https://www.starostove-nezavisli.cz/
https://www.dvtv.cz/

(zdroje: výše uvedené webové stránky)

(převzato z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Nouzový stav skončil, můžeme zřídit vyšetřovací komisi

13:43 Pekarová Adamová (TOP 09): Nouzový stav skončil, můžeme zřídit vyšetřovací komisi

Projev na 50. schůzi Poslanecké sněmovny 28. května 2020 k nákupům a distribuci ochranných pomůcek v…