Vážení z iniciativy Dárek pro Putina,
právě jsem se dočetla, že raketa Dana na Moskvu nakonec nepoletí. Upřímně? Díky bohu za to.
Mám dotaz, co bude s penězi, které jste vybrali od lidí? Co kdybyste je tentokrát použili pro české děti? Pro děti, které letos nepojedou na tábory, protože jejich rodiče na to prostě nemají. Pro děti, které nemají zaplacené obědy. Pro rodiny, kde máma s tátou dřou ve dvou pracích a stejně nezvládají platit kroužky, sport nebo základní potřeby.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



