Rejmont (TOP 09): Křeček ombudsmanem

15.02.2020 16:14 | Zprávy
autor: PV

Ve středu demokraticky smýšlející většina obyvatel naší země musela spolknout další hořkou pilulku v podání jmenování Stanislava Křečka ombudsmanem, veřejným ochráncem práv.

Rejmont (TOP 09): Křeček ombudsmanem
Foto: Facebook
Popisek: Miloš Rejmont

Tento člověk byl navržen Zemanem. Vzhledem ke konečným počtům i vyjádřením některých zákonodárců byly hlasy komunistů a ANO pro Křečkovu volbu nakonec zásadní.

Křeček si tuto funkci nezaslouží.

V 80. letech veřejně obhajoval komunistický režim, je "hvězdou" dezinformačních webů, bagatelizuje rasovou diskriminaci, v březnu 2014 schvaloval střílení do demonstrantů na kyjevském náměstí, několik let neoprávněně užíval titul doktora práv, doufal, že Sněmovna nevydá Andreje Babiše k trestnímu stíhání kvůli Čapímu hnízdu.

Čtyřkoalice ANO + KSČM + SPD + Hrad za tiché asistence části ČSSD postupně rozkládá jednu demokratickou instituci za druhou.

Jak dlouho ještě?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Změna zákona o střetu zájmů

Proč je nutná? V čem je pro nás jako lidi současná podoba špatná? Mám dojem, že se tu opět řeší něco, co nám lidem nepomůže – pokud ano, jak? Spíš se ale podle mě jedná o zákon šití někomu, hlavně premiérovi, na míru.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Zestátnění veřejnoprávních médií se rozjelo

23:00 Kupka (ODS): Zestátnění veřejnoprávních médií se rozjelo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zrušení koncesionářských poplatků.