Rouček (ČSSD): Hlas našich krajanů má ve volbách svou váhu

15.10.2013 17:40 | Zprávy
autor: cssd.cz

Středočeský lídr ČSSD Jan Hamáček představil krajanům svou vizi vztahů k EU.

Rouček (ČSSD): Hlas našich krajanů má ve volbách svou váhu
Foto: liborroucek.cz
Popisek: Europoslanec Libor Rouček

Lídr kandidátky ČSSD ve Středočeském kraji Jan Hamáček navštívil včera evropské instituce v Bruselu. Na základě pozvání delegace europoslanců za ČSSD proběhla debata se spolupracovníky působícími v evropských institucích, ale také krajany, z nichž tu většina trvale žije a volí. Středočeský kraj byl určen jako kraj volební pro všechny občany České republiky, kteří budou v čase voleb v zahraničí.

Jak zdůraznil i sám Jan Hamáček, Brusel má pro ČSSD symbolický význam: „Sociální demokracie, která se jako jediná strana z českého politického spektra může profilovat jako skutečně proevropská, dá touto návštěvou jasně najevo, že Brusel hraje důležitou roli i v domácí politice.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Munice pro Ukrajinu nebyl módní doplněk

11:05 Černochová (ODS): Munice pro Ukrajinu nebyl módní doplněk

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k symbolice oblečení vládních představitelů.