Rozvoral: Konference Evropský mír a prosperita po Evropské unii

07.05.2015 16:06 | Zprávy

Včera jsem se zúčastnil na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR konference s názvem Evropský mír a prosperita po Evropské unii.

Rozvoral: Konference Evropský mír a prosperita po Evropské unii
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Konferenci spolupořádal poslanec a spoluzakladatel politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Radim Fiala. Hlavním hostem této konference byla předsedkyně francouzské strany Front National (Národní fronta) Marine Le Pen, která mimo jiné řekla i toto:

„Je potřeba vytvořit Evropu, která bude založena na spolupráci svobodných národů, z nichž každý musí mít vlastní rozpočet, měnu, hranice, zákony a tradice. Národ je znakem blahobytu národů. Musíme bránit ty nejslabší z nás. Všichni vlastenci se musí sjednotit pro prosperitu, mír a národní zájmy. Toto patriotické setkání je proto, abychom si uvědomili vlastenectví. Každý národ by si měl sám vybrat, jakou bude mít politiku a ekonomiku, je to jejich právo a nelze to vnucovat odněkud z vrchu. Evropská unie se stala hrobkou našich nadějí.“  

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Kvůli Fialově vládě se nadále extrémně propadá porodnost

22:12 Okamura (SPD): Kvůli Fialově vládě se nadále extrémně propadá porodnost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k porodnosti.