Americký prezident u příležitosti začátku měsíce ramadán vyjádřil podporu všem muslimům s tím, že je třeba spolupracovat ve snaze ukončení utrpení těch, kterým se nedostává základních lidských práv (spojence Saúdskou Arábii, kde se desítky let zanedbávají lidská práva a kde je její politický systém založen na radikálně konzervativním pojetí islámu na mysli zřejmě neměl) a že USA přivítají každého uprchlíka i včetně těch muslimských.
No řekněte, neříká se tomu náhodou pokrytectví? Říká a je dobře, že tento pán již brzy ve svém úřadu skončí, jelikož celá Evropa zažívá díky americkému rozvratu několika zemí obrovskou imigrační krizi. Doufejme, že bude nahrazen Donaldem Trumpem, který je k islámské imigraci velice kritický a dokonce chce spolupracovat s Ruskem, což by pomohlo nejen Evropě, ale i celému světu.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

10:17 Langšádlová (TOP 09): Rusko zůstává největší hrozbou pro evropskou bezpečnost
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Rusku.
- 8:14 Kubásek: Skutečné náklady ETS 2, které ministerstvo bagatelizuje
- 6:16 Kavij (KSČM): Ministerstvo obrany má díky zbrojařskému lobbingu NATO žně
- 22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona