Rozvoral (SPD): Dnešek je Evropským dnem památky obětí teroristických útoků

11.03.2021 13:21 | Zprávy
autor: PV

V tento den si připomínáme oběti teroristických útoků, i jejich příbuzné a přátele. Datum vzpomínky odkazuje na 11. březen 2004, kdy došlo k teroristickým útokům ve vlacích v Madridu.

Rozvoral (SPD): Dnešek je Evropským dnem památky obětí teroristických útoků
Foto: Archiv Radka Rozvorala
Popisek: Radek Rozvoral

Článek byl převzat z Profilu Radek Rozvoral - Dnes si připomínáme Evropský den památky obětí teroristických útoků!

Hnutí SPD odsuzuje všechny formy násilí páchaného na bezbranných lidech. Počátkem třetího tisíciletí začala sílit nová hrozba lidstva, spočívající v teroristických útocích. Tyto útoky mají na svědomí v drtivé míře příznivci radikálního islámu, kteří disponují mnoha svými buňkami po celém světě, a to včetně Evropy, do které se infiltrovali pomocí nelegální imigrace. Vrcholní představitelé EU stále spíše podporují nelegální imigranty, než aby proti nim radikálně zasáhli. Jelikož se jedná hlavně o muslimy z afrických zemí, lze se oprávněně domnívat, že islamizace evropských zemí bude i v budoucnu pokračovat, což bude mít za důsledek, že bude docházet ke stále většímu oslabení a likvidaci národních států a národů v Evropě.

Nabízíme řešení, které ale ostatní politické subjekty zastoupené v Poslanecké sněmovně nechtějí akceptovat. Prosazujeme nulovou toleranci nezákonné imigrace, zákaz propagace islámské ideologie v naší republice, zavedení trestného činu nezákonného překročení státních hranic pod tvrdými nepodmíněnými tresty a samozřejmě referendum o vystoupení ČR z EU, protože pak si budeme sami určovat bezpečnostní politiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Macinka: V létě je horko, v zimě je zima, v noci je tma

16:04 Ministr Macinka: V létě je horko, v zimě je zima, v noci je tma

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu poslankyně Zelených, aby vláda řeš…