Rozvoral (SPD): Koalice SPD a SPO ve Středočeském kraji – zastavíme nelegální imigraci!

18.09.2016 7:35

Koalice Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů, jejímž čestným předsedou je prezident republiky Miloš Zeman, má svůj program založen především na hájení zájmů občanů České republiky.

Rozvoral (SPD): Koalice SPD a SPO ve Středočeském kraji – zastavíme nelegální imigraci!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

SPD je jediná strana ve sněmovně, která občany a republiku nezradila a jsme od počátku tvrdě proti islamizaci Evropy a naší země. Naše Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) jako jediné v parlamentu prosazuje radikální změnu politického systému – prosazujeme přímou demokracii, odvolatelnost politiků a požadujeme jejich hmotnou, osobní a trestní odpovědnost. Podali jsme jako první a jediní ústavní zákon o referendu, v němž bude možné hlasovat i o vystoupení z Evropské unie a v němž nebude hlasování znemožněno tématy nebo nesmyslnými procenty zúčastněných voličů.

Prosazujeme zákaz přijímání nelegálních imigrantů na celém území České republiky, včetně našeho kraje a zákaz propagace islámské ideologie. Připravili a podali jsme také zákon o přímé volbě a odvolatelnosti starostů a hejtmanů. Navrhujeme zestátnit exekutory a chceme zrušit poplatky za televizi a platit je přímo z rozpočtu.

Nezapomínáme ani na krajská témata, mezi které patří navrácení vodovodů a kanalizací zpět do vlastnictví obcí a měst za účelem snížení poplatků za vodné a stočné, čímž bychom ukončili vyvádění obrovských zisků z prodeje české vody do zahraničí. Dalším bodem je navrácení důstojnosti a života malým obcím aktivní podporou drobných živnostníků bez zátěže EET, jelikož drobné podnikání tvoří páteř demokratických společností. Cestu vidíme v zavedení paušálních daní pro drobné podnikatele a tím i výrazné snížení administrativní zátěže. No a v neposlední řadě je to také spravedlivé dělení dotací na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže v obcích i městech. Děti jsou budoucnost našeho národa, proto jejich zdravému vývoji musí být věnována maximální pozornost ze strany státu.

Velice důležité je také hospodárné využívání finančních prostředků kraje, jejichž nemalou část použijeme na postupné opravy nejvíce rozbitých krajských silnic druhých a třetích tříd, které kraje převzaly v tristním stavu od státu v době, když se kraje jako vyšší územní samosprávné celky zřizovaly. Při tom je ale velmi důležité a nutné spolupracovat s dopravními odborníky Policie České republiky, kteří jsou za současného vedení kraje při řešení celé dopravní problematiky včetně bezpečnostních opatření na silnicích upozaděni, a na jejich návrhy není většinou brán zřetel.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Tomáš Jirsa, MBA byl položen dotaz

O Německu si nedělám iluze

Naopak si myslím, že je strůjcem stávající ekonomické krize, ale lze mu vyčítat, že chce svým lidem pomoci? Není spíš smutné, že to nedělají i ostatní? To, že na to nemají je to, co by se mělo řešit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda na boj připravena není, a ještě dlouho nebude

18:45 Vích (SPD): Armáda na boj připravena není, a ještě dlouho nebude

Se závěrem roku přichází bilancování, a v oblasti Ministerstva obrany se není moc čím chlubit.