Rozvoral (SPD): Sedm milionů korun v krabici od vína

27.03.2018 13:21 | Zprávy
autor: PV

Bylo to selhání jedince, promyšlená finanční strategie ČSSD, nebo obojí najednou?

Rozvoral (SPD): Sedm milionů korun v krabici od vína
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

David Rath začíná ve spojitosti se svou kauzou sedmi milionů korun v krabici od vína stále více mluvit o podivném financování ČSSD a o shánění finančních prostředků na její volební kampaň.

Bylo to v jeho případě opravdu selhání jedince, jak se tyto a podobné kauzy komentují, nebo to byla promyšlená strategie a finanční systém partaje jako takové? Samozřejmě je možné, že jsou obě varianty správně. Nemysleme si však, že se pravdu někdy dozvíme - nedozvíme, nikdy!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

NERV

Proč přesně jste tento orgán zrušili? Pokud vím, i vy jste se dřív o jejich tvrzení často opírala a podle mě je obecně dobré, když existují nějaké nezávislé poradní orgány. Nebo podle vás nebyl NERV nezávislý?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Přínos ukrajinských uprchlíků pro český rozpočet. 11,7 miliardy

20:16 Rakušan (STAN): Přínos ukrajinských uprchlíků pro český rozpočet. 11,7 miliardy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ukrajinským uprchlíkům.