Rozvoral (SPD): Teroristické útoky v Bruselu aneb změna zasedacího pořádku sněmovny

24.03.2016 10:12 | Zprávy
autor: PV

V úterý odpoledne, tedy v tentýž den, kdy udeřili teroristé z Islámského státu se svými útoky na letišti a v metru v Bruselu projednávala Poslanecká sněmovna PČR jako první bod na své schůzi změnu svého zasedacího pořádku!

Rozvoral (SPD): Teroristické útoky v Bruselu aneb změna zasedacího pořádku sněmovny
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Na tomto jednání většiny našich poslanců bylo přímo vidět, co je hlavně zajímá. V Bruselu, tedy nedaleko od České republiky tekla krev, počítali se mrtvé a těžce zraněné po zásahu teroristické organizace Islámský stát a naši poslanci neměli nic jiného na práci, než aby jako první bod na své schůzi projednávali změnu zasedacího pořádku v Poslanecké sněmovně, kterou navrhlo hnutí Úsvit. Dělo se to i přes to, že na schůzi byly předloženy o hodně důležitější body, které měly přímou souvislost s bruselskými výbuchy. Tyto body ale poslanci nevzali v potaz, jelikož byly hnutím ANO a ČSSD vetovány.

K imigrační krizi se poslanci vrátili až o dvě hodiny později vystoupením premiéra Sobotky, který obhajoval dohodu Evropské unie s Tureckem, tedy dohodu, která není nic jiným, než falešným uklidňováním evropské veřejnosti. Jde o dohodu, která z nelegálních imigrantů udělá legální, a přímo z Turecka budou rozdělováni do Evropy. Za to všechno budeme ještě Turecku platit a nakonec umožníme tureckým občanům cestovat do Evropy bez víz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.