Rozvoral (SPD): V zemích, které přijaly islámské imigranty, nyní probíhá džihádistická válka

29.03.2017 11:27

Usnesení předsednictva SPD pro tento týden.

Rozvoral (SPD): V zemích, které přijaly islámské imigranty, nyní probíhá džihádistická válka
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

1.) Teroristický útok v Londýně je jasným důkazem spojení přistěhovalectví z muslimských zemí s terorem. V zemích, které přijaly islámské imigranty, nyní probíhá džihádistická válka. SPD vyjadřuje hlubokou soustrast rodinám obětí. Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura jde do voleb s jasným programovým bodem: žádní nelegální imigranti, žádná islamizace, zajistíme bezpečnost v naší zemi!

2.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie bude ve svém volebním programu ve volbách do Poslanecké sněmovny prosazovat zásadní zvýšení vlivu státu na hospodaření s nerostným bohatstvím České republiky. Podpoříme pravomoci regulačních úřadů v oblasti energetiky a budeme požadovat deprivatizaci hospodaření s pitnou vodou. Tyto zásadní oblasti ekonomiky a života České republiky se musí vrátit plně pod kontrolu občanů České republiky. Nesmí sloužit k obohacování nadnárodních monopolů a korporací.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie považuje hrozby nového předsedy sociální demokracie Německa pana Schulze za naprosto nepřijatelné. Jeho slova o prosazení přijímání imigrantů ve všech zemích Evropy jsou projevem nejhrubšího diktátu EU. Hnutí Svoboda a přímá demokracie požaduje právo občanů na referendum o vystoupení ČR z Evropské unie.

4.) Poslanec hnutí SPD Ing. Jaroslav Holík navštívil republiku Krym, která se na základě referenda mezi místními občany stala součástí Ruské federace. Návštěva proběhla na základě vzájemného pozvání, kde partnerem SPD byla ruská opoziční parlamentní strana Spravedlivé Rusko. Cílem návštěvy bylo seznámit se na místě se situací na Krymu, o které lživě a neúplně informují mainstreamová média.

Převzato z profilu.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pupavová (SPD): Vedeme politický zápas za nezávislost a suverenitu českého státu

8:39 Pupavová (SPD): Vedeme politický zápas za nezávislost a suverenitu českého státu

To říká Jana Pupavová, předsedkyně oblastního klubu SPD v okrese České Budějovice, profilovém rozhov…