Rozvoral (Úsvit): Bývalý premiér Petr Nečas poletí po boku prezidenta do Číny

17.10.2014 8:57

Majitel neposlušného poklopce, který polámal modrému ptáčkovi křídla, prý poletí s prezidentem Zemanem na výlet do Číny, kde se uskuteční ve dnech 24. až 27. října oficiální návštěva prezidenta České republiky.

Rozvoral (Úsvit): Bývalý premiér Petr Nečas poletí po boku prezidenta do Číny
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama

Nečas o to sám prezidenta požádal a on prý neměl důvod mu nevyhovět. Nebude tam však členem národní delegace, nýbrž jako součást podnikatelské mise. V podnikatelské misi může být podle prezidenta každý, kdo má v Číně své obchodní zájmy a Zeman předpokládá, že je tam Nečas má. Za jakou společnost Nečas do Číny pojede, však prezident přiblížit nechtěl.

Že by se za rok po opuštění Strakovy akademie stal z Nečase tak vážený podnikatel, který by si zasloužil být součástí oficiální státní návštěvy prezidenta v Číně, se mi nechce věřit, jelikož spousty poctivých podnikatelů, kteří na svém podnikání makají několik let, se určitě do letadla k Zemanovi nevejdou. V takovém letadle totiž své místenky dostávají pouze prominenti a vážení podnikatelé, kteří se vždy nezapomenou nějakým způsobem na určitých místech královsky odměnit.

Ne, jako podnikatel do Číny bývalý premiér nepoletí. Zcela určitě tam bude jen jako ozdoba (pochlubit se totiž tím, že mám ve svém týmu bývalého premiéra, musí být výborná vizitka) nějakého podnikatelského byznysmena, který je mu velice zavázán z minulosti a teď mu to začíná královsky splácet. Pan Nečas totiž určitě neměl problém se sháněním prominentního pracovního místa, jelikož za svou politickou kariéru potkal toliko vážených podnikatelů, kteří se v nabídkách zaměstnání pro něho, zcela jistě předháněli.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radek Rozvoral - profil
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti: První várka štítů míří do plzeňského Čtyřlístku

22:41 Piráti: První várka štítů míří do plzeňského Čtyřlístku

V úterý 31.3. spustili plzeňští Piráti výrobu ochranných šítů na 3D tiskárně a připojili se tak k in…