SLK: Lyžařský areál Ještěd by měl sloužit především libereckým občanům

06.07.2014 6:40 | Zprávy

Lídr liberecké kandidátky Starostů pro nadcházející komunální volby v Liberci a kandidát na primátora Michal Hron se chce po volbách zasadit o rozšíření lyžařských svahů areálu Ještěd a o jejich větší využití.

SLK: Lyžařský areál Ještěd by měl sloužit především libereckým občanům
Foto: Starostové pro Liberecký kraj
Popisek: Starostové pro Liberecký kraj

Součástí plánu Starostů pro Liberecký kraj (SLK) je mimo jiné cenově zvýhodněné lyžování v pracovních dnech a cenově zvýhodněný pronájem lyžařského vybavení dětem pro školní výcvikové kurzy.

Lyžařský areál v bezprostřední blízkosti města, k němuž se lidé mohou pohodlně dostat hromadnou dopravou, je jedinečný. Starostové chtějí areál udržet a dále rozvíjet tak, aby primárně sloužil místním občanům. „Je třeba si uvědomit, že se u nás nejedná o horské středisko s ubytováním a dalším příslušným servisem, ale o středisko příměstské. Když na to přijde, lidé si mohou zalyžovat i během pracovního týdne, a my jim, společně s vedením Sportovního areálu Ještěd, chceme vytvořit takové podmínky, aby této možnosti mohli využívat více než doposud,“ říká lídr Starostů pro podzimní komunální volby a kandidát na primátora Liberce Michal Hron.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

10:21 Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

Debata o budoucnosti NATO se dnes často vede, jako by šlo především o krizi aliance. Ve skutečnosti …