SPD: Nominujeme Tomia Okamuru na místopředsedu Poslanecké sněmovny

22.11.2017 9:07

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) pro tento týden.

SPD: Nominujeme Tomia Okamuru na místopředsedu Poslanecké sněmovny
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie
reklama

1. Hnutí SPD nominuje předsedu hnutí Tomia Okamuru na pozici místopředsedy Poslanecké sněmovny ČR. V rámci řízení Sněmovny bude naše hnutí usilovat o funkce předsedy výboru hospodářského a bezpečnostního. Na místa předsedů těchto významných výborů vedení hnutí nominovalo Radima Fialu – v případě Hospodářského výboru a Radka Kotena – v případě Bezpečnostního výboru. Prosazení nominantů SPD na tato místa ve Sněmovně považuje vedení SPD za potvrzení volebního výsledku hnutí.

2. Hnutí SPD považuje vznik tzv. „Demokratického bloku“ za politiku vyvolávání konfliktů a rozvratu ve Sněmovně. Jde zřetelně o projekt TOP09 a STAN, do kterého se tyto dvě politické strany, s nejmenším zastoupením ve Sněmovně, pokouší vtáhnout další subjekty. Vyvolávání rozvratu a blokování práce Sněmovny je odpovědí těchto politických subjektů na jejich neúspěch ve volbách.

3. Hnutí SPD odsuzuje verbální útoky a provokace tzv. lidsko-právních aktivistů vůči představitelům hnutí, kteří přišli 17. listopadu uctít pietu obětí boje za svobodu. Jasně se ukazuje, že žijeme v době, kdy se novodobí eurofašisté důsledně maskují za antifašisty a z fašismu falešně obviňují politické odpůrce budování evropského totalitního superstátu.

4. Hnutí SPD konstatuje, že krach povolebního vyjednávání v Německu je přímým důsledkem hluboké politické krize v Německu i v celé Evropské unii. Proimigrační politika, která je výsledkem zadání nadnárodních elit, se dostala do pozice, kdy její realizace znamená faktický rozpad politické struktury evropských států. Tradiční politická struktura evropských států přestává existovat, neboť již nemůže hájit program určený pro občany svých zemí. Tradiční politické strany se staly pouze zkorumpovaným nástrojem elit, které budují multikulturní EU. SPD nepochybuje, že v případných předčasných volbách v Německu dojde k dalšímu zmenšení politického vlivu kancléřky Merkelové a posílí vliv AfD.

Převzato z profilu.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skopeček (ODS): Ministryně financí je zodpovědná za konsolidaci veřejných financíí

19:09 Skopeček (ODS): Ministryně financí je zodpovědná za konsolidaci veřejných financíí

Projev na 98. schůzi Poslanecké sněmovny 22. dubna 2021 – interpelace premiéra Babiše a ministryně S…