STAN: Kandidátku v Praze 1 za LES doplnil podnikatel Martin Kotas

31.07.2018 17:46

Uskupení MY, CO TADY ŽIJEME (Starostové a nezávislí, KDU-ČSL a Iniciativa Občanů) posílilo své řady a rozšířilo v Praze 1 spolupráci o Liberálně ekologickou stranu. Kandidátku na Praze 1 za LES jako jejich jednička doplnil mimo jiné majitel Mlýnské kavárny na Kampě a spolupracovník Karla Schwarzenberga Martin Kotas.

STAN: Kandidátku v Praze 1 za LES doplnil podnikatel Martin Kotas
Foto: STAN
Popisek: STAN
reklama

„Martin Kotas už dlouho prokazuje, že Praha 1 mu není lhostejná. Je například spoluautorem petice za zrušení parkoviště na Malostranském náměstí a organizátorem společenského života nejen na Malé Straně. Jeho pohled na veřejný prostor a společenské dění je nám blízký a je pro nás velkou posilou,“ říká lídr kandidátky a bývalý starosta Prahy 1 Petr Hejma (STAN).

„Úroveň prostředí, ve kterém žijeme, je přímo odvislá od toho, jak se společenského života účastníme každý konkrétně. Již léta se snažím kultivovat prostředí Prahy 1 formou kulturních a společenských akcí. Myslím, že nyní přišel čas přijmout zodpovědnost, proto jsem se rozhodl požádat o důvěru své spoluobčany a zapojit se do práce v naší městské části,“ říká Martin Kotas.

„Je pro nás důležité, aby členové naší společné kandidátky byli dlouhodobě spjatí s Prahou 1. Martin Kotas se veřejně angažuje a je známý především jako majitel slavné Mlýnské kavárny, jedním z hlavních center občanského života v naší městské části,“ dodává dvojka kandidátky Petr Burgr (KDU-ČSL).

Více naleznete ZDE a ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Nehybná Praha a Neff asi nejezdí autem

6:37 Laudát (KAN): Nehybná Praha a Neff asi nejezdí autem

Komentář na facebookovém profilu k investicím pražského magistrátu