STAN: Špinavá politická hra v Pramenech

24.08.2015 7:25 | Zprávy

Trestní oznámení starostky Pramenů na kandidáta uskupení „Svobodné Prameny“ považujeme za nízkou snahu očernit politickou konkurenci těsně před zářijovými obecními volbami.

STAN: Špinavá politická hra v Pramenech
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

Starostka Pramenů Michala Málková ve spolupráci s archeologem z Městského muzea v Chebu iniciovala trestní oznámení na občanské sdružení „Obnova obce Prameny“. Jako záminku si vzala údajné porušování zákona při obnově tamního zaniklého německého hřbitova, kterému se dlouhodobě věnuje Jan Lebl.

Předseda spolku, Jan Lebl,  přitom kandiduje za uskupení „Svobodné Prameny,“ kterou zastřešují Starostové a nezávislí. Tedy proti paní starostce, která do předčasných zářijových voleb vede konkurenční uskupení „Společné Prameny“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Podle vás je společnost rozdělena

Kdo za to ale podle vás může? Nemyslíte, že jste to způsobili hlavně vy politici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Metnar (ANO): NATO musí zaujmout jednoznačný a silný postoj

4:29 Metnar (ANO): NATO musí zaujmout jednoznačný a silný postoj

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dopadu ruských dronů na polské území.