STAN: Živnostník není podvodník

12.06.2021 17:14 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k přístupu státu k podnikatelům

STAN: Živnostník není podvodník
Foto: STAN
Popisek: STAN

Živnostník není podvodník! Náš stát k nim však takto bohužel v posledních letech přistupuje. Šikany řemeslníků a malých podnikatelů bylo už dost.

Místo házení klacků pod nohy by se státní správa měla snažit život drobným podnikatelům ulehčit. Proto rozhodně nebudeme zavádět 3. a 4. vlnu EET. O zrušení EET pro podnikatele v 1. a 2. vlně rozhodneme po důkladném zhodnocení jeho přínosů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou

22:33 Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…