STAN k Praze 3: Stojíme za Matějem Stropnickým

02.11.2014 12:43 | Zprávy

Vítěz voleb na Praze 3 hnutí Žižkov (nejen) sobě v čele s Matějem Stropnickým má důvěru Starostů a nezávislých.

STAN k Praze 3: Stojíme za Matějem Stropnickým
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

Předsedkyně pražské organizace STAN Jana Plamínková odsuzuje snažení politických konkurentů o narušení sestavení koalice a chování policie, která své úkony provádí v doprovodu médií.

„Matěje Stropnického, se kterým jsem byl na společné kandidátce, uznávám jako lídra vítězné koalice na Praze 3. Má i nadále důvěru jak mou, tak celého hnutí Starostů a nezávislých. Jsem přesvědčený, že by měl mít šanci sestavit radu městské části Prahy 3 bez podpásových útoků politických konkurentů,“ řekl zastupitel zvolený na kandidátce Ž(n)S Tomáš Mikeska (STAN).

Podle dosavadních informací zabavení počítače Matěje Stropnického nesouvisí přímo s jeho osobou, ale se starším případem, který se na radnici v tuto chvíli řeší.

„Hnutí vedené Matějem Stropnickým na Praze 3 drtivě vyhrálo volby, ale dosavadní starostka Hujová (TOP 09) se úporně snaží vítěze voleb vyšachovat a zachovat si pozici starostky pro sebe. Zároveň považuji za velmi zvláštní a nestandardní, když u zabavení počítače politikovi v době vyjednávání radniční koalice asistuje televize,“ řekla předsedkyně pražské organizace STAN Jana Plamínková.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: STAN

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Michálek (Piráti): Česko dožene britský náskok třicet let v řízení projektů

22:01 Michálek (Piráti): Česko dožene britský náskok třicet let v řízení projektů

Jak úspěšně řídit velké státní projekty pomocí projektového řízení a zlepšovat díky tomu služby stát…