Scheinherr (Praha sobě): První etapa Barrandovského mostu - hotovo

16.10.2022 11:41 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k průběhu rekonstrukce Barrandovského mostu v Praze

Scheinherr (Praha sobě): První etapa Barrandovského mostu - hotovo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Náměstek primátora Adam Scheinherr

Mám pro vás skvělou zprávu. Dnes s TSK Praha dokončíme první etapu rekonstrukce Barrandovského mostu a od pondělí se bude dát na mostě jezdit všemi pruhy. V noci z pondělí na úterý ještě uklidíme zbytek provizorního dopravního značení, do pátku doděláme sjezdovou rampu na Modřanskou a bude úplně hotovo.

Anketa

Jste ještě schopni zajistit si dostatek kvalitního jídla?

16%
hlasovalo: 16296 lidí

Chci moc poděkovat všem kolegům, a především řidičkám a řidičům, že jsme to společně zvládli. Celou dobu se na Barranďáku dalo bezproblémově jezdit především díky trpělivosti a opatrnosti lidí za volantem i těm, kteří zvolili jinou cestu, nebo úplně jiný druh dopravy při cestě městem.

Rekonstrukce se sice o něco protáhla, ale díky změně použité technologie jsme most vylepšili. Vysokopevnostním betonem jsme prodloužili životnost o desítky let, zvýšili zatížitelnost a zlepšili voděodolnost.

Stál jsem před rozhodnutím, jestli splnit termín a zopakovat chybu stavitelů z 80. let, nebo projekt změnit, vylepšit a prodloužit bezproblémové fungování mostu o desítky let. Vybral jsem druhou variantu a vybral bych ji znovu, protože celá rekonstrukce proběhla bez jakýchkoliv závažnějších dopravních problémů a výrazné prodloužení životnosti je něco, co přinese do budoucna lidem za volantem mnohem více.

reklama

autor: PV

nová totalita

Četl jsem zde váš článek i článek o tom, co Strach říkal a je to svatá pravda. Tato vláda se opravdu snaží umlčet a potlačit jakékoliv jiné názory, lidi, kteří je mají často dost nevybíravě nálepkuje. Kam myslíte, že to povede dál? Nastane nová totalita jak tvrdí Babiš? Myslíte, že tento rozjetý vla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šitina (SPD): Finanční správa zruší 77 územních pracovišť finančních úřadů

21:03 Šitina (SPD): Finanční správa zruší 77 územních pracovišť finančních úřadů

Jenom Královéhradecký kraj tak přijde o svá územní pracoviště v Broumově, Dobrušce, Dvoře Králové na…