Schillerová (ANO): Velká ostuda nejen ministra financí a premiéra, ale celé ODS

04.10.2023 23:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu ANO k dotačnímu byznysu

Schillerová (ANO): Velká ostuda nejen ministra financí a premiéra, ale celé ODS
Foto: Archiv AS
Popisek: Alena Schillerová (ANO)

Konečně to víme. Zbyněk Stanjura odtajnil, co si ODS představuje, když hlásá „zatočíme s pokřiveným dotačním byznysem.“ Jdeme na to:

1) Každá domácnost zaplatí v průměru o 6 tisíc korun ročně navíc, protože vláda ukončí státní podporu distribuce a obnovitelných zdrojů. Celkem za 51,5 miliardy korun.

2) Budou menší výplaty učitelů a nepedagogických pracovníků ve školství, protože se sníží rozpočet na reformu školství o 6 miliard.

3) Silnice budou ještě víc rozbité, protože se krajům snižují dotace na jejich údržbu o 2 miliardy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Děje se to pomalu

4:31 Konečná (KSČM): Děje se to pomalu

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na výzvu k bojkotu samoobslužných pokladen