Schwarzenberg (TOP 09): Máme skvělé zdravotnictví. Funguje opravdu dobře

24.08.2023 17:01 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zdravotnictví.

Schwarzenberg (TOP 09): Máme skvělé zdravotnictví. Funguje opravdu dobře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Už několik dní ležím zavřený v nemocnici na Karláku a shodou okolností jsem prošel dvě oddělení a několik i vícelůžkových pokojů a musím říct, že to byla skvělá zkušenost. Tedy, ne že by moje nemoc byla nějaký příjemný zážitek, to tvrdit nemůžu.

Ale musím říct, že jak personál na všech odděleních, tak ale také vybavení nemocnice je bezvadné. Ať jsou to lékaři, sestry a ostatní personál, všichni jsou mimořádně přívětiví, všímaví a jejich skutečný zájem o člověka je opravdu povzbuzující. Samozřejmě, čtenář těchto řádků si bude říkat, že Schwarzenberg měl nějaká privilegia, ale ne. Měl jsem právě možnost pozorovat, jak se všichni chovali i k ostatním, kteří se mnou leželi v pokoji. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Justice

Pane Rajchl, mám na vás dotaz k vaší poznámce: Byla by to dokonalá ukázka stavu justice v naší zemi. V jakém stavu je podle vás justice v zemi? Funguje podle vás nezávisle? A jestli ne, co uděláte pokud něco?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

máme skvělé zdravotnictví, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusevipera , 24.08.2023 17:28:03
ale jak pro koho, pane kníže

|  9 |  0

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Exekuce na diváky? Skutečně milá ČT?

16:04 Mašek (ANO): Exekuce na diváky? Skutečně milá ČT?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke koncesionářským poplatkům.