Seďa (ČSSD): Jako kočička s pejskem, když vařili dort

19.03.2023 20:26 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánovaným škrtům vlády Petra Fialy

Seďa (ČSSD): Jako kočička s pejskem, když vařili dort
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Ministři Jurečka a Stanjura a premiér Fiala mi připadají jako kočička s pejskem, když vařili dort. Problém je, že z něj nebude špatně jednomu psovi, ale celému národu nebo alespoň jeho většině.

Nerozumím vládě, která má za svůj cíl snížit svým občanům životní úroveň. To mi fakt hlava nebere a opravdu ať mi netvrdí, že nemá peníze. Peníze jsou, pouze ochota je získat je téměř nulová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak jste přišel na to, že se prezident Pavel snaží prolomit Benešovy dekrety? Co vím, tak u nás nikdo pro prolomení není, ani prezident ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výborný (KDU-ČSL): Umíme dávat prostor novým osobnostem

10:21 Výborný (KDU-ČSL): Umíme dávat prostor novým osobnostem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zvolení Benjamina Činčily 1. místopředsedou strany