Seďa (ČSSD): Nejpalčivější problém Uherského Hradiště a jak jej řešit

17.09.2018 13:48

Politici jsou od toho, aby problémy řešily a ne aby je přesouvaly z roku na rok. člověk se nestačí divit, na co vše současná radniční koalice láká občany města. Jakoby v Radě města Uherské Hradiště neseděla poslední čtyři roky.

Seďa (ČSSD): Nejpalčivější problém Uherského Hradiště a jak jej řešit
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)

Přestože naše město je krásné a většině obyvatel se v Uherském Hradišti dobře žije, má řadu problémů. Náš komunální volební program Pro náš společný domov obsahuje konkrétní návrhy, jak tyto problémy řešit. Proto se zaměřujeme na podporu a zlepšení života občanů, na zlepšení životního prostředí, chceme přívětivý a otevřený městský úřad a prosazujeme, aby Uherské Hradiště bylo soudržné město s mezigenerační solidaritou.

Určitě za velký problém považuji dopravní zatížení města a znečištěné životní prostředí exhalacemi a polétavým prachem. Pro mne je alarmující negativní demografický vývoj a odchod mladých spoluobčanů mimo město či dokonce mimo Zlínský kraj. Chci, abychom finančně podpořili občany města s trvalým pobytem, z jejichž daní se financují veřejné služby, které využívají návštěvníci města i obyvatelé sousedních měst a obcí.

Proto navrhujeme výstavbu městských bytů, zvýšení příspěvku na narozené dítě či zlevněné jízdné na MHD. Uvažujeme i o zrušení poplatku za psy pro občany města a o snížení plateb za svoz TKO pro ty, kteří komunální odpad třídí. Klademe důraz na zlepšení životního prostředí, které má významný vliv na zdravotní stav obyvatel i na kvalitu jejich života. Chceme více zeleně, parčíků i odpočinkových a klidových zón pro aktivní život občanů Uherského Hradiště.

(převzato z Profilu)

reklama

autor: PV

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kubisková (Přísaha): Zrušit systém dohod a nechat jenom klasické pracovní úvazky

12:14 Kubisková (Přísaha): Zrušit systém dohod a nechat jenom klasické pracovní úvazky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k novému zákoníku práce.