Seďa (ČSSD): Nový byznys

30.03.2023 6:34 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji naší vlády k bezemisní politice.

Seďa (ČSSD): Nový byznys
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Tak nám naše vláda posvětila bezemisní zákon bez toho, aby se tak jako Itálie, Rumunsko či Bulharsko zdržela nebo byla proti jako sousední Polsko. To bylo řečí od pánů ministrů dopravy a průmyslu. Teď se ukazuje, komu současná pětikoaliční vláda jde na ruku. Že to bude znamenat výrazné snížení konkurenceschopnosti a životní úrovně obyvatel, je jí jedno. Teď bude podporovat infrastrukturu pro nabíjení elektroaut, která si drtivá většina občanů nebude moci dovolit. A pokud si pan ministr dopravy myslí, že lidé budou jezdit na syntetická paliva s cenou 200 Kč za litr, je na omylu. EK, EP a celá evropská politická reprezentace, včetně té naší české, by měla jít od válu. Protože bude více zatěžovat životní prostředí než dnes. Pokud by nebyly dotace na obnovitelné zdroje či elektromobily, pak by to vše skončilo v kopru. Jde pouze o nový byznys a lidé to poznají ve svých peněženkách. Tož tak.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Opravdu narůstá agresivní chování u dětí?

Nechci téma zlehčovat, ale jsou na to nějaké statistiky? Mě často přijde, že problémy nevznikají nebo se neumocňují až teď, jen se o nich i třeba díky sociálním sítím a médiím celkově víc ví a mluví, což je dobře, pokud se je podaří vyřešit. A ještě jedna věc by mě zajímala, co říkáte na to, že narů...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Bednárik: Chceme dát občanům konkrétní výsledky

20:07 Ministr Bednárik: Chceme dát občanům konkrétní výsledky

Prvních šest měsíců ministra Ivana Bednárika: rekordní investice, systémové změny i respekt v Evropě