Seďa (ČSSD): Nový byznys

30.03.2023 6:34 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji naší vlády k bezemisní politice.

Seďa (ČSSD): Nový byznys
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Tak nám naše vláda posvětila bezemisní zákon bez toho, aby se tak jako Itálie, Rumunsko či Bulharsko zdržela nebo byla proti jako sousední Polsko. To bylo řečí od pánů ministrů dopravy a průmyslu. Teď se ukazuje, komu současná pětikoaliční vláda jde na ruku. Že to bude znamenat výrazné snížení konkurenceschopnosti a životní úrovně obyvatel, je jí jedno. Teď bude podporovat infrastrukturu pro nabíjení elektroaut, která si drtivá většina občanů nebude moci dovolit. A pokud si pan ministr dopravy myslí, že lidé budou jezdit na syntetická paliva s cenou 200 Kč za litr, je na omylu. EK, EP a celá evropská politická reprezentace, včetně té naší české, by měla jít od válu. Protože bude více zatěžovat životní prostředí než dnes. Pokud by nebyly dotace na obnovitelné zdroje či elektromobily, pak by to vše skončilo v kopru. Jde pouze o nový byznys a lidé to poznají ve svých peněženkách. Tož tak.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Dražší bude vše, nejen palivo

22:01 Svobodní: Dražší bude vše, nejen palivo

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k českému Green Dealu vlády Petra Fialy