Seďa (ČSSD): Tak teď nevím, kdo lže víc

17.04.2023 6:23 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyjádření premiéra Fialy, že bude o změnách DPH informovat zhruba za měsíc

Seďa (ČSSD): Tak teď nevím, kdo lže víc
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Premiér tvrdí, že informace o změně sazeb DPH není pravdivá a že za měsíc se z jeho úst občané dozví, jak to skutečně je. Tak teď nevím, kdo lže víc. Zda pan ministr financí, nebo pan premiér. Nebo je to pouze "politické mlžerní" před veřejností, aby za měsíc bylo vše jinak?

Vždy jsem si myslel, že analýzy mají vycházet z politického zadání ministra či premiéra po nějakém předjednání s koaličními partnery. Takto by měl postupovat každý odpovědný a předem připravený politik. Pokud tato koalice hraje s občany od samého počátku politickou habaďuru, pak se není co divit chaosu, který v případě vládnutí předvádí jednotliví ministři a celá vláda.

Nicméně i opozice má na tom svůj podíl. Programová neukotvenost ANO 2011 a SPD jasně ukazuje, že v současné době v jejich politice převažuje toliko populismus a nekoncepčnost řešení.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Požadujeme od státu větší ochranu všech slušných a pracujících občanů

22:01 Rozvoral (SPD): Požadujeme od státu větší ochranu všech slušných a pracujících občanů

Česká tisková kancelář tento týden zveřejnila výsledky průzkumu agentury STEM, ze kterého vyplývá, ž…