Seďa (ČSSD): Vláda se tváří jako hospodář, ale je jako kozel zahradníkem

13.02.2023 21:09 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k asociálním krokům vlády Petra Fialy

Seďa (ČSSD): Vláda se tváří jako hospodář, ale je jako kozel zahradníkem
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Současná vláda se opět chytila do vlastní lživo-populistické politiky. Sliby o nezvyšování daní vzaly za své a těch slibovaných 70 miliard úspor bude znamenat další zdražení pro zaměstnance, seniory a rodiny s dětmi a další škrty ve veřejných službách. ČNB a vládě se nedaří krotit vysokou inflaci, která opět vzrostla na 17,5 %.

Vláda se tváří jako hospodář, ale po pravdě je to kozel zahradníkem. Bere si půjčky na pomoc Ukrajincům, hodlá vydat dluhopisy na podporu SFDI, nechce omezit asociální politiku ČEZ a ministr zemědělství pouze "jedná" o cenách potravin, namísto toho, aby konal. Prostě současná vláda kašle na občany a firmy, například ji usvědčuje stanovení výše stropu na energie.

Zároveň vláda přilévá olej do ohně v rámci bezpečnostní hrozby, přicházející z východu. Namísto podpory mírového řešení sporu, který se táhne od roku 2014, zhoršila naše mezinárodní postavení vůči RF, Číně a zemím, které odmítají "vojenské" řešení války na Ukrajině.

Řešení této bezpečnostní, politické a dnes i ekonomické krize nejen naší vládou, ale celým Západem zhoršuje naši bezpečnost, naši životní úroveň i konkurenceschopnost naší ekonomiky. Ptám se, komu ku propsěchu? Rozhodně ne ku prospěchu občanům České republiky.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Milan Brázdil byl položen dotaz

Podle mě dezinformujete vy, když tvrdíte, co tvrdíte

Dobrý den, pane Brázdile, obracím se na vás zde, protože mi to přijde důvěryhodnější, i když mi zřejmě neodpovíte, snad si to aspoň přečtete. Jestli vás zajímá, co si myslím o korespondenční volbě tak vám řeknu, že je mi to úplně jedno, spíš mě štve, že vy poslanci (koalice i opozice) řešíte právě t...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kordová Marvanová: Nejvíc štve nechuť Ministerstva vnitra ke zpřísnění zbraňové legislativy

23:08 Kordová Marvanová: Nejvíc štve nechuť Ministerstva vnitra ke zpřísnění zbraňové legislativy

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na závěry vyšetřování zásahu Policie ČR na Filozofické …