Seďa (SOCDEM): Armádu dohnala chybná rozhodnutí

25.12.2023 6:03 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bojeschopnosti a výzbroji Armády ČR

Seďa (SOCDEM): Armádu dohnala chybná rozhodnutí
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Armádu ČR dohnala chybná rozhodnutí bývalých ministrl obrany a náčelníků generálního štábu. Ti preferovali "afghanizaci". Proto namísto vševojskového charakteru máme armádu expediční, která velmi těžko může ubránit naši zemi.

Armáda si vždy stěžovala na politiky, že nemá dostatečně vysoký rozpočet. Ale i při navýšení kapitoly 307 státního rozpočtu si resort Ministerstva obrany neví rady. Problémem je, že generální štáb neustále vyzbrojuje pro vedení "minulých" válek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Pojďme umělcům a institucím nabídnout důstojné podmínky

6:14 Ministr Klempíř: Pojďme umělcům a institucím nabídnout důstojné podmínky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kultuře.