Seďa (SOCDEM): Bydlení je naše zbrojení

13.05.2025 10:05 | Komentář
autor: PV

Podpora dostupného bydlení má řadu efektů. Nejen vyřeší drahé bydlení pro mladé rodiny a dětmi, ale zároveň přispěje ke zlepšení negativního demografického vývoje v zemi. A nezanedbatelná je i podpora stavební činnosti a podpory růstu HDP.

Seďa (SOCDEM): Bydlení je naše zbrojení
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Článek byl převzat z Profilu Ing. Antonín Seďa - Sedm programových priorit SOCDEM: Bydlení je naše zbrojení

Sedm programových priorit SOCDEM: Bydlení je naše zbrojení

Bydlení v ČR je finančně nedostupné a současné parlamentní politici nedokázali najít vhodný recept. Naproti tomu se shodují na navyšování peněz na zbrojení. SOCDEM je toho názoru, že pokud má naše země peníze na zbraně, pak je musí mít i na bydlení pro mladé rodiny a seniory.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Zelení): Obce žádnou Turkovu „ochranu” nepotřebují

23:08 Svárovská (Zelení): Obce žádnou Turkovu „ochranu” nepotřebují

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k omezení akceleračních zón