Seďa (SOCDEM): Hradišťská radniční koalice kolem podpory bydlení tápe

30.03.2025 22:01 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k neřešení nedostupnosti bydlení v Uherském Hradišti

Seďa (SOCDEM): Hradišťská radniční koalice kolem podpory bydlení tápe
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Každý politik v Uherském Hradišti ví, že finanční dostupnost bydlení pro mladé rodiny je největším problémem. Především protože se mladí stěhují z města, město ztrácí občany, a s tím i daňové příjmy, ale především stárne. Prostě demografický vývoj je velmi negativní. A hradišťská radniční koalice v otázce podpory bydlení dlouhodobě tápe a ponechává toto řešení soukromým developerům.

Jediným pozitivem jsou půdní vestavby bytů v opravovaných městských domech. Ale to není řešením, protože za prvé těchto bytů je velmi málo a za druhé se přidělují obálkovou metodou. Tj. kdo zaplatí víc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jana Turoňová byl položen dotaz

Komunisti

Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): V domovech pro seniory chybí lidé, peníze i podpora

17:03 Ančincová (Piráti): V domovech pro seniory chybí lidé, peníze i podpora

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k domovům pro seniory.