Sehnal (ODA): Poděkování si zaslouží všichni kandidáti prezidentských voleb

14.01.2018 12:36

Komentář předsedy ODA k výsledkům prezidentských voleb

Sehnal (ODA): Poděkování si zaslouží všichni kandidáti prezidentských voleb
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODA Pavel Sehnal

„Pokud je nějaký velký závod, třeba Tour de France, nebo Paříž-Dakar, vždy v tomto závodě skončí někdo první, někdo poslední a někdo uprostřed. Ale pro mě osobně jsou všichni účastníci takových závodů borci, protože je dokončili. V tomto případě si myslím, že poděkování si zaslouží všichni kandidáti prezidentských voleb. Obětovali půl roku svého života, aby se věnovali kampani a Vám občanům, abyste měli možnost si vybrat svého prezidenta.

Vidím mnoho positiv na kampani pana Vratislava Kulhánka. Pozitiva vnímám především v tom, že se nám za dva měsíce podařilo získat 40 tisíc občanských podpisů na podporu pana Kulhánka. Další pozitivum je v tom, že jsme byli podpořeni 24 poslanci, a to napříč politickým spektrem, takže osobnost pana Kulhánka zaujala i zákonodárce. Myslím si, že pan Kulhánek byl dobře zvoleným kandidátem. Jeho zkušenosti jsou nadprůměrné, ale prezidentská kampaň je také o tom, aby člověk o svých zkušenostech dokázal přesvědčit voliče.

Jsme rádi, že ODA udělala politickou práci. Byli jsme jednou z mála politických stran, která postavila kandidáta na prezidenta, a bylo pro nás překvapením, že ty velké parlamentní strany nebyly schopné prezidentského kandidáta představit vůbec. Takže v tomto smyslu jsme svoji politickou práci odvedli velmi dobře.

Chtěl bych poděkovat panu Kulhánkovi za jeho nasazení a jeho osobnímu týmu, který si sám vybral a který ho podporoval v diskuzích. Rád bych poděkoval i technickému týmu, který byl sestaven ze strany ODA a připravoval všechny tiskoviny, videa a ostatní produkční činnosti.

Zároveň nejvýznamněji děkuji všem voličům, kteří dali hlas panu Kulhánkovi a ocenili jeho vlastnosti a způsobilost ovlivňovat domácí a zahraniční politiku. ODA vznikla před 10 měsíci a věříme, že naše cesta povede vzhůru. Rádi bychom přesměrovali podporu všech příznivců ODA na pana Drahoše a vyjádřili mu naši podporu v dalším kole prezidentských voleb.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátorka Dernerová: Ukrajinci mohli dělat zkoušky donekonečna, teď jsou tady čtyři pokusy a dost

0:52 Senátorka Dernerová: Ukrajinci mohli dělat zkoušky donekonečna, teď jsou tady čtyři pokusy a dost

Projev na 2. schůzi Senátu 15. 11. k návrhu zákona, kterým se mění zákon o podmínkách získávání a uz…