Sehnalová (ČSSD): Proč ten spěch, pánové Čunku a Gazdíku?

27. 8. 2020 22:13

Komentář na facebookovém profilu k překotnému rozhodnutí Rady Zlínského kraje o vítězi zakázky na projektanta nemocnice ve Zlíně-Malenovicích

Sehnalová (ČSSD): Proč ten spěch, pánové Čunku a Gazdíku?
Foto: Daniela Černá
Popisek: Europoslankyně Olga Sehnalová
reklama

Překotné rozhodnutí Rady Zlínského kraje o vítězi zakázky na projektanta nemocnice ve Zlíně-Malenovicích je dalším projevem arogance současného vedení kraje. Ukazuje zjevné obavy hejtmana z výsledku podzimních krajských voleb, protože teprve volby rozhodnou o osudu tohoto megalomanského projektu.

Je třeba připomenout, že způsob zadání zakázky stále posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, který v této věci dosud pravomocně nerozhodl.

Anketa

Je špatně, když se lidé smějí zranění prezidenta Zemana?

95%
5%
hlasovalo: 13355 lidí

Sociální demokraté s podporou Zelených s výstavbou nemocnice ve Zlíně- Malenovicích zásadně nesouhlasí a po krajských volbách tento nezodpovědný projekt zastavíme.

Naším programem je stabilizace krajského zdravotnictví a rozvoj všech nemocnic v kraji dle platného generelu, urychlená obnova stavebního povolení na modernizaci interny ve stávajícím areálu KNTB s možností využití evropských dotací.

Volební program je pro nás závazkem, ne kusem papíru, jak to předvedlo současné vedeni kraje, které nemá k výstavbě nemocnice v Malenovicích s nedozírnými dopady do krajského rozpočtu a na krajské zdravotnictví od voličů žádný mandát.

Projekt za více než 350 milionů Kč je další škoda v řádu stovek milionů Kč, která půjde na vrub současného hejtmana a jeho věrné většiny v Radě a Zastupitelstvu Zlínského kraje.

Audit smluv uzavřených krajem a krajem zřizovanými organizacemi, bude prvním krokem nového vedení kraje, pokud Sociální demokracie dostane důvěru voličů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: Kraj ocení dobrovolníky, kteří udržují historické dědictví

22:09 Berdychová: Kraj ocení dobrovolníky, kteří udržují historické dědictví

Královéhradecký kraj v roce 2021 udělí Ceny za příkladnou realizaci obnovy architektonického dědictv…