Sehnalová (ČSSD): eCall přispěje k zvýšení bezpečnosti silničního provozu

23.04.2015 22:20 | Zprávy

K zavedení systému veřejného tísňového volání eCall po celé Evropě už schází po březnovém odsouhlasení členskými státy pouze souhlas Evropského parlamentu.

Sehnalová (ČSSD): eCall přispěje k zvýšení bezpečnosti silničního provozu
Foto: sehnalova.cz
Popisek: Europoslankyně Olga Sehnalová

Zavedení palubního systému eCall

K zavedení systému veřejného tísňového volání eCall po celé Evropě už schází po březnovém odsouhlasení členskými státy pouze souhlas Evropského parlamentu. O konečném přijetí nařízení o typu palubního systému budou europoslanci debatovat a hlasovat na svém dubnovém plenárním zasedání ve Štrasburku.

Systémem eCall mají být postupně vybaveny všechny nové modely osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel po 31. březnu 2018.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Olga Sehnalová - profil

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Urbanová (STAN): Vystoupení z NATO je jedno z největších nebezpečí, která hrozí

14:12 Urbanová (STAN): Vystoupení z NATO je jedno z největších nebezpečí, která hrozí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k otázce setrvání v NATO.