Senátor Canov: Sprintování se může nevyplatit

17.04.2023 7:17 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k schvalování návrhů na ústavní soudce

Senátor Canov: Sprintování se může nevyplatit
Foto: chrastava.cz
Popisek: Starosta města Chrastava Michael Canov

Ze zákona má Senát na schvalování návrhů na ústavní soudce 60 dnů. Osobně bych byl pro plné využití této lhůty. Prostudovat všechny dostupné podklady, podstoupení "grilování" ve výborech a klubech zabere a chce nějaký čas.

Sprintování s výběrem (schvalování návrhů prezidenta za necelých 30 dnů) se může nevyplatit. Jedná se totiž o mimořádně důležitou záležitost a mimořádnou odpovědnost Senátu a každý senátor má mimořádnou zodpovědnost nad tím, jak naloží se svým hlasem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stojanová (Piráti): Úplná destrukce státní služby, jak jsme ji znali

21:02 Stojanová (Piráti): Úplná destrukce státní služby, jak jsme ji znali

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…