Senátor Chalupský: Chceme, aby stát sloužil lidem, ne lidé pohodlnosti státu

21.12.2023 16:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k právu na platbu v hotovosti a moci být offline

Senátor Chalupský: Chceme, aby stát sloužil lidem, ne lidé pohodlnosti státu
Foto: Archiv Jaroslava Chalupského
Popisek: Senátor Jaroslav Chalupský (Svobodní)

Mám radost, musím vám to napsat! Právo na platbu v hotovosti a moci být offline se povedlo v Senátu schválit a poslat do senátních výborů k podrobnější diskusi a dopracování. S Jitkou Chalánkovou to předkládáme jako senátorskou iniciativu, která by nás chránila proti enormní snaze platit jen bezhotovostně a komunikovat jen elektronicky.

Jinými slovy, chceme, aby měl každý občan ČR ústavně opevněnou možnost svobodné volby platit hotovostí nebo elektronicky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivana Váňová, MBA byl položen dotaz

Strana

Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Emisní povolenky dávají znečišťování cenovku

7:07 Zelení: Emisní povolenky dávají znečišťování cenovku

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k významu emisních povolenek