Senátor Doubrava: Čečenský dar západní úchvatné demokracii

23.10.2020 9:10 | Zprávy
autor: PV

Vzpomínám si na zuřivé kritiky troubů, kteří se nazývají demokraty, jak odsuzovali boje ruské armády v Čečensku proti islamistickým separatistům. Tehdy ti demokratičtí primitivové ještě nedovedli pochopit, že by snad mohlo být pravdivé, co říkají Rusové. Že jde o válku proti zuřivým nesnášenlivým islamistům.

Senátor Doubrava: Čečenský dar západní úchvatné demokracii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Doubrava

Článek byl převzat z Profilu Jaroslav Doubrava - Čečenský dar západní úchvatné demokracii

Přitom po roce 2001 si USA z islamistů udělaly téměř celosvětový byznys, který ve velkém rozjely především v Afghánistánu a Iráku.

Přihlouplí západoevropští politici hlava nehlava brali z Čečenska každou svoloč, která utekla na Západ, že jsou to oběti ruské války. Tím islamisté infiltrovali mnoho let v klidu státy EU.

Dneska má z toho německá tajná služba má bolení hlavy, podobně i další tajné služby v západní části humanismem prodchnuté EU.

Vrah původem z Čečenska na ulici uřízl hlavu sedmačtyřicetiletému učiteli Samuelu Patymu. Útočníka později zastřelili přivolaní policisté, kteří ho pronásledovali. Prokurátor v sobotu potvrdil, že šílený vrah Abdulakh A. se narodil v Moskvě v roce 2002. Byl mu udělen status uprchlíka, a ve Francii proto žil v postavení uprchlíka. 

Vrah se pochlubil na twitterovém účtu. Několik minut po tragédii publikoval useknutou hlavu učitele. Zpráva také apelovala na Macrona, jako vůdce bezvěrců. Přímo napsal: „Popravil jsem jednoho z vašich psů z pekla, který se odvážil znevažovat Mohammada."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Tvrdíte, že Česká televize a Český rozhlas mají sloužit veřejnosti, ne vládě. Názory na to, zda veřejnosti slouží se ale dost liší. A když jde o veřejnost, proč se jí nezeptat třeba v referendu? Proč obecně Piráti netlačí na to, aby se lidé mohli více rozhodovat v referendum? Pokud vím, u vás ve str...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Další rána do vazu suverenity našeho státu

9:15 Rajchl (PRO): Další rána do vazu suverenity našeho státu

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na záštitu prezidenta Pavla na sjezdem Sudetoněmeckého …