Senátor Doubrava: Nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen

20.10.2021 16:57 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k událostem kolem prezidenta Zemana

Senátor Doubrava: Nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Doubrava

Dívám se kolem sebe a nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen, které nedočkavě čekají, jestli se nám prezident uzdraví (já pevně doufám, že brzy ano). Už vymýšlí plány, jak se k těm vytouženým korýtkům opět dostat. Zajímavé je, že jim už dlouho leží v žaludcích a přemýšlí, jak se ho zbavit poukazem na jeho zdravotní stav.

To, že Havel, když zrovna nebyl nemocný, byl zcela jistě pod obraz ožralý, nikomu z nich nevadilo. Ano, to proto, že tam takovou figurku potřebovali pro své rejdy. Prezident Zeman neskáče a nikdy neskákal podle jejich práskání bičem a nepřipustil jejich choutky po dalších zlodějnách, proto jim vadí. Doufám, že jim vadit bude ještě hodně dlouho.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Stejná práce = stejná odměna?

4:31 Konečná (KSČM): Stejná práce = stejná odměna?

Socialismus, třídní boj, centrální plánování. Tato a další slova rádi používají různí „experti“, kdy…