Senátor Fischer: Kočovný cirkus kandidáta Babiše dosáhl smrdutého dna

06.08.2022 14:28 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k incidentu na mítinku Andreje Babiše v jižních Čechách

Senátor Fischer: Kočovný cirkus kandidáta Babiše dosáhl smrdutého dna
Foto: Repro ČT
Popisek: Senátor a neúspěšný kandidát na prezidenta Pavel Fischer

Policisté v civilu zaklekávají na nezletilé, zatímco si poslanec Babiš vymýšlí atentáty a označuje české občany za fašisty a nacisty. Jak se opovažuje? Kočovný cirkus kandidáta Babiše dosáhl smrdutého dna.

Uvědomuje si zmatený Andrej Babiš, že není vůdcem lidového povstání, ale že má v parlamentu místo v lavici se svým jménem? A že klub ANO má 72 poslankyň a poslanců, s nimiž lze udělat hodně práce ve prospěch potřebných spoluobčanů, které dnes hecuje na náměstích?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Babišova vláda - hazard s ekonomickou budoucností České republiky

15:05 Kupka (ODS): Babišova vláda - hazard s ekonomickou budoucností České republiky

Projev na 8. schůzi Poslanecké sněmovny 3. února 2026 k hlasování o důvěře vládě.